OFİS

Hakkımızda

1984 yılında Almanya’nın Köln Şehri’nde Fotoğraf Üniversitesi’ni bitiren Sabit Bucinca Bölükemini ve tarafından Bursa’da kurulan Profi Ajans, 2009 yılına kadar kendisinin kreatif direktörlüğünde tam hizmet reklam ajansı olarak profesyonel hayatına devam etmiştir.

1996 yılında aile şirketi olan Profi Ajans’ta çalışma hayatına başlayan Deniz Bucinca Bölükemini, 2009 yılından bu yana ajansın kreatif direktörlüğünü yapmaktadır. Profi Ajans; bünyesinde grafik tasarım, endüstriyel tasarım, web tasarımı, yazılım, fotoğraf ve video çekimi, tanıtım filmi alanlarında hizmet vermektedir.

2016 yılında plastik sanatlar alanındaki çalışmalarını daha profesyonel bir alana taşımak adına Raven 10 markasını yaratmışlardır.

2009 yılından bu yana Profi Ajans’ta sanat yönetmenliği yapan Tuba Bucinca Bölükemini tarafından 2016 yılında kurulmuş olan Raven 10 Design Office, bir tasarım ve sanat atölyesidir.

Bünyesinde; heykel, resim, illüstrasyon, stopmotion, proje tasarım ve iç mimari-mobilya tasarımı konularında hizmet vermektedir.